Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Materiały dla studentów

Podpięcia

Uprzejmie informujemy, że od najbliższych rejestracji żetonowych i wydziałowych (semestr letni 2015/2016) będzie wymagane podpinanie przedmiotów pod program studiów.

Prosimy również, aby w trakcie rejestracji zwracać uwagę na pojawiające się komunikaty (!) i informacje (i).

USOSweb - materiały dla pracowników i studentów

Rejestracje na egzaminy w USOSweb podręcznik dla zainteresowanych nowym sposobem rejestrowania się na egzaminy

Podręczniki multimedialne dotyczące obsługi modułu USOSweba o nazwie U-MAIL, który umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail do studentów, prowadzących zajęcia oraz całych grup zajęciowych:
Wysyłanie wiadomości przez U-MAIL do wybranej osoby
Wysyłanie wiadomości przez U-MAIL do danej grupy zajęciowej
Wysyłanie wiadomości przez U-MAIL przy pomocy lokalnego klienta poczty

Moduł "Wymiana studencka" w USOSweb - podręcznik dla wszystkich zainteresowanych wyjazdami zagranicznymi w ramach programu ERASMUS. Koordynatorzy powinni zainteresować się rozdziałem drugim, studenci - trzecim, a członkowie komisji i opiniodawcy - piątym. Wszyscy powinni rzucić okiem na rozdział czwarty, który jest poświęcony porozumieniu o programie zajęć.

USOSweb - materiały dla studentów

Rejestracje w USOSweb - podręcznik dla studentów dotyczący wszystkich rejestracji odbywających się w USOSwebie. Autorami są studenci Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

Podpięcia w roku akademickim 2015/2016 - artykuł wyjaśniający, dlaczego i w jaki sposób należy podpinać przedmioty do programów.

Guidebook – assignment of courses - We encourage you to make yourself acquainted with the new guidebook. It describes the rules governing procedure of assignments and explains their influence on study term GPA, obtaining credit for a study course, diploma supplement and tuition fees.

Wnioski studenckie USOSweb. Podręcznik dla studentów - podręcznik dotyczący składania wniosków studenckich.

UL - materiały dla studentów

Rejestracja żetonowa - przewodnik "krok po kroku" dla studentów - podręcznik dla studentów zawierający dokładne instrukcje dotyczące serwisu UL: począwszy od zasad poruszania się po serwisie, poprzez obsługę własnego konta i rejestrowanie się na przedmioty, po odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.