Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Anglistyka - przedmioty obowiązkowe

3 odpowiedzi [Ostatnia wiadomość]
Anna Matłaszewska
Niezalogowany
W USOSowni od: 15.09.2010

Witam,
Na początek chciałabym przeprosić, jeśli pytam o rzecz oczywistą, ale usos to dla mnie zupełnie nowa rzecz i nie za bardzo się w nim orientuję.
Od października będę studiować na pierwszym roku anglistyki (dziennej). O ile dobrze rozumiem, ze względu na dużą ilość osób na roku terminy zajęć obowiązkowych trzeba wybrać sobie samemu, nie ma z góry narzuconego planu. Udało mi się zalogować do systemu usos, ale gdy klikam na przedmioty w rejestracji (np "obowiązkowe dla pierwszego roku") pojawia się komunikat, że nie mogę rejestrować się na żadne przedmioty. Czy istnieje taka możliwość, że rejestracja na przedmioty obowiązkowe jeszcze nie ruszyła? Na stronie Instytutu Anglistyki, pod informacją o spotkaniu inauguracyjnym jest napisane, że przekazane zostaną na nim "informacje dotyczące rejestracji na zajęcia", może zapisywać się na przedmioty obowiązkowe będzie można dopiero potem?
Jeszcze raz przepraszam za dzielenie się moimi wątpliwościami, ale byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś bardziej zorientowany w tej sprawie mi to wyjaśnił.

Piotr Kurzawa
Niezalogowany
W USOSowni od: 29.07.2008
Odp: Anglistyka - przedmioty obowiązkowe

Na stronie Instytutu pod tym linkiem jest informacja, że rejestracja ruszy 22 września i będzie trwała do 26 września.

http://www.angli.uw.edu.pl/images/Dokumenty/rej_zajec_I_stopien.pdf

Anna Matłaszewska
Niezalogowany
W USOSowni od: 15.09.2010
Odp: Anglistyka - przedmioty obowiązkowe

Czyli podejrzewam, że reszta będzie wyjaśniona na spotkaniu. Bardzo dziękuję za informację, zaglądałam na stronę instytutu, ale musiałam ją przeoczyć.

Katarzyna Danielewicz
Niezalogowany
W USOSowni od: 22.09.2010
Odp: Anglistyka - przedmioty obowiązkowe

Witam. Temat jest sformułowany tak, że pasuje również do mojego zapytania- więc pytam. Jednym z moich przedmiotów obowiązkowych jest Wstęp do Literaturoznawstwa, jestem na Iszym roku dziennej Anglistyki. Niestety został wyczerpany limit miejsc w każdej z grup. Jak więc mam zrealizować to wymaganie, zostaną otwarte kolejne grupy? Jeśli tak, to kiedy można się tego spodziewać?