Brak żetonów - studia II stopnia

Brak odpowiedzi
Paulina Gut
W USOSowni od: 23.09.2014

W październiku rozpoczynam studia II stopnia, za chwilę rozpoczną się rejestracje na oguny, a ja na stronie rejestracji żetonowej mam przyznanych 0 żetonów każdego typu. Dzwoniłam już do sekretariatu mojego wydziału dwukrotnie, dwukrotnie usłyszałam, że nikt nie wie dlaczego, i rzekomo panie, z którymi rozmawiałam dodały mi żetony. Minęły dwa dni i kilka migracji danych, a żetonów nadal nie mam. Czy ktoś wie czym może to być spowodowane?

Drugą kwestią jest to, że na głównym usosie ciągle wiszą mi przedmioty, na które 'jestem zapisana' - a są to przedmioty z moich poprzednich studiów, z których zrezygnowałam. Wydaje mi się, że po tym nie powinno już być śladu, a to ciągle wisi w moim planie itp, chociaż mam status studentki obecnego wydziału...