Zarejestrowanie się na przedmioty obowiązkowe po terminie

Brak odpowiedzi
Hubert Banaszewski
W USOSowni od: 02.10.2016

Przegapiłem grudniowe tury rejestracji na przedmioty obowiązkowe na informatyce. Rozumiem, że będą dostępne jeszcze dwie tury rejestracji jednak są one w odległej przyszłości. Czy w danej chwili jest możliwość dorejestrowania do tych zajęć?

Jeśli administracja USOSa ma takie uprawnienia, proszę o rejestrację na 'Języki i paradygmaty programowania' oraz 'Problemy społeczne i zawodowe informatyki'.

Jeśli nie to proszę o informację jakie kroki należy podjąć by tego dokonać. Czytałem tutaj o wniosku administracyjnym, ale prosiłbym o konkretniejsze informacje, jak chociażby wskazanie odbiorcy takiego pisma na wydziale MIM.