Lektorat

Piotr Banaczyk
W USOSowni od: 18.11.2009

Dzień dobry,

Muszę wyrobić łącznie 120h i 8pkt ECTS za lektoraty w toku studiów- stosunki międzynarodowe.
Obecnie mam wyrobione 2x 30h i 4pkt ECTS (30h=2ECTS) czyli połowę. Niestety mój kierunek w trybie zaocznym nie został utworzony z braku chętnych dlatego mam problem z dobraniem lektoratu. Standardowo dla studentów dziennych liczba godziny ma inna wagę punktową niż dla zaocznych.
Dla zaocznych 30h= 2ECT, a dziennych 30h= 1ECTS.
Jeżeli zapiszę się na język o wadze 60h za 2ECTS, będą miał wyrobione godziny, ale będzie mi nadal brakowało 2ECTS.
Problem polega na tym, że większość języków dla zaocznych, to grupy dedykowane dla określonych kierunków.
Proszę o podpowiedź, jak można rozwiązać najlepiej tę sytuację.
Proszę jeszcze o informację, jaką wagę punktową mają lektoraty wakacyjne- 30h, 60h i 120h. Teraz nie ma ich dostępnych w Usosie

pozdrawiam