Skreślenie z listy studentów

Iza Prządka
W USOSowni od: 21.10.2013

Witam,
Jestem na pierwszym roku MSFRiU, do tej pory nie opłaciłam jeszcze czesnego za pierwszy semestr, dostałam maila z dziekanatu o wezwaniu do zapłaty. Jednak chyba chciałabym zrezygnować ze studiów, zatem co mam zrobić w tej sytuacji, poczekać aż dziekanat sam mnie skreśli z listy studentów, czy złożyć podanie o skreślenie z listy studentów, dodam że jeżeli do 8.12 nie opłacę czesnego nastąpi skreślenie? Czy będę musiała uregulować tę należność w jakiejś części? Wspomnę że byłam tylko na dwóch ćwiczeniach.

Odp: Skreślenie z listy studentów

Oczywiście, że będziesz musiała uregulować należność. Fakt, że nie chodziłaś na zajęcia nie ma żadnego znaczenia. Złożenie podania o skreślenie może spowodować, że będziesz musiała zapłacić mniej.