robienie przedmiotu z zaocznymi

Dominika Górska
W USOSowni od: 02.07.2013

Cześć, czy ktoś wie czy można robić przedmiot na który nie można chodzić wraz z studiami zaocznymi, a resztę dziennie? Czy zdarzają się przypadki, że dziekanat sie zgadza lub co trzeba zrobić, aby mieć taką możliwość?

Dzięki za info

Odp: robienie przedmiotu z zaocznymi

To jest kwestia dość skomplikowana. Co do zasady zaoczni mają mniejszą ilość godzin poszczególnych przedmiotów, więc trudno uznać, że ten sam przedmiot dla zaocznych będzie równoważny temu dla studentów dziennych, więc teoretycznie dziekanat nie powinien na takie rozwiązanie wyrazić zgody. Jednakże proponuję skontaktować się z dziekanatem/sekretariatem obsługującym studentów/sekcją studencką. Może będą skłonni zaaprobować te rozwiązanie lub podpowiedzą inną możliwość rozwiązania problemu.