legitymacja po skreśleniu z listy studentów

Marcin Dobosiewicz
W USOSowni od: 28.09.2016

Rok temu dostałem się na studia na UW na które niestety nie mogłem uczęszczać z powodów zdrowotnych. Zostałem więc w marcu słusznie skreślony z listy studentów.
Została mi jednak legitymacja. Nikt z uczelni nie informował mnie, że należy ją zwrócić, nie było też tej informacji w liście z decyzją o skreśleniu. Postanowiłem więc zostawić ją sobie na pamiątkę.
W tym roku planuję ponownie podjąć studia na UW i przypomniałem sobie o tej legitymacji. Tutaj na forum przeczytałem że po skreśleniu z listy studentów należy ją zwrócić.
Nie chcę z jej powodu komplikacji w razie gdy ponownie dostanę się na Uczelnię, chciałbym więc to zrobić. Pytanie jak? Czy po takim czasie od skreślenia nie będzie problemu ze zwrotem? I gdzie mam się udać aby ją oddać?

Odp: legitymacja po skreśleniu z listy studentów

Nie, nie powinno być problemu ze zwrotem. Legitymację zwracasz do tej jednostki, której byłeś studentem. Powinieneś się udać do Sekretariatu obsługującego studentów Twojego byłego kierunku.