Rezygnacja z kursu internetowego wf po czasie

Marta Kostrzewa
W USOSowni od: 19.09.2013

Dzień dobry,
Czy jest możliwość zrezygnowania z tego kursu po terminie? Niestety na moim wydziale nie dostałam żadnej konkretnej informacji a zwyczajnie nie zdążyłam przerobić wszystkich kursów. Czy ewentualne niepodpięcie pod etap będzie skutkowało jakimiś konsekwencjami? Chcę ubiegać się o stypendium rektora i ten problem trochę spędza mi sen z oczu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odp: Rezygnacja z kursu internetowego wf po czasie

Jeżeli już termin rezygnacji minął, to już nic zrobić nie możesz. Za niezaliczenie przedmiotu, na który się zapisałaś, a którego nie zaliczyłaś jest pobierana opłata ustalona przez Twój wydział (o ile taka opłata jest pobierana na Twoim wydziale). Niepodpięcie przedmiotu pod etap nie będzie wiązało się z negatywnymi konsekwencjami, jedynie wtedy, gdy brak tego przedmiotu nie spowoduje niespełnienie przez Ciebie wymagań programowych. Musisz więc przejrzeć program swoich studiów i przeanalizować go pod kątem przedmiotów, jakie do tej pory zaliczyłaś i porównać je z wymaganiami, określonymi przez ten program.