Ważne - powtarzanie roku a warunek

Paulina Kośnik
W USOSowni od: 17.09.2015

Cześć,
Mam takie pytanie. Studiuję finanse i rachunkowość na WZ. Czy jeśli jestem na III roku i mam warunek, to czy jeśli nie zdam tego warunku, to wracam na II rok (i cofam się teoretycznie o 2 lata), czy mogę powtarzać trzeci rok znowu z tym warunkiem (bo przecież na przykład będę miała zaliczone inne przedmioty z 3 roku )?

Odp: Ważne - powtarzanie roku a warunek

Jeżeli nie zdasz tego warunku, to zgodnie z Regulaminem Studiów powinnaś zostać skreślona z listy studentów, chyba że złożysz podanie o powtarzanie III roku i dziekan przychyli się do Twojej prośby. W zasadach studiowania na Twoim wydziale powinnaś znaleźć odpowiedź na pytanie, czy takie podanie możesz złożyć i czy spełniasz odpowiednie warunki, żeby dziekan Twoje podanie pozytywnie rozpatrzył. Oczywiście możesz się również w tej sprawie udać do swojego sekretariatu.