Dodatkowy lektorat

Małgorzata Szymańska
W USOSowni od: 21.10.2016

Witam, jestem w tej chwili zapisana na dwa lektoraty (jeden z nich jest tylko w trybie 30h). Chciałam w trzeciej turze dopisać się na jeszcze jeden lektorat, jednak system blokuje rejestrację z powodu przekroczenia limitu 120 żetonów, który zostałby przekroczony o 30. Wciąż mam te żetony na koncie, ale nie mogę ich użyć, a zależy mi na tych zajęciach.
Z góry dziękuję.

Odp: Dodatkowy lektorat

System prawidłowo działa, ponieważ w tej turze rejestracji możesz wydać do 120 żetonów lektoratowych. Ty natomiast zapisałaś się na jeden lektorat 30 godzinny na drugi lektora 60 godzinny i chcesz się zapisać na trzeci lektorat 60 godzinny, co razem daje 150 żetonów. Jeżeli chcesz się zapisać na trzeci lektorat 60 godzinny, to wpierw musisz zrezygnować z któregoś z wcześniejszych lektoratów. Limity wydatkowania żetonów zostały ustanowione, po to, żeby jak najwięcej studentów miało szanse znaleźć miejsce. Jeżeli jednakże chesz koniecznie chodzić na trzeci lektorat, to musisz się skontaktować z Biurem Pełnomocnika ds. Organizacji Nauczania Języków Obcych. Być może zgodzą się na rejestrację administracyjną. Ja natomiast odradzałbym zaliczanie w jednym semestrze trzech lektoratów, jeżeli nie ma takiej konieczności.