Rozliczenie etapu studiów

Małgorzata Brzezińska
W USOSowni od: 09.11.2015

Witam. Pokrótce. Jestem studentką I roku. W semestrze zimowym 2015/2016 przenosiłam się z JSEM na EKONOMIĘ. Do Dnia 30 września 2016r. W sekcji Rozliczenie Etapu -> Szczegóły niektóre przedmioty były "zaliczone" , a niektóre posiadały status "w trakcie". Obecnie te "w trakcie" zmieniły się "nierozliczony" - no i klops " Zostałaś skreślona z listy studentów". Mam pozytywne oceny z przedmiotów i podpięte przedmioty.
Czy status "niezaliczony ręcznie" ma jakieś znaczenie i tylko Dziekanat WNE może dokonać rozliczenia ? Proszę o odpowiedź , za którą będę wdzięczna.

Odp: Rozliczenie etapu studiów

Rozumiem, że tobie chodzi o poprzedni etap, że jest niezaliczony. Skoro jest status "niezaliczony ręcznie", to znaczy, że dokonał tego pracownik sekretariatu. Nie wiem, jakie warunki zawierała Twoja decyzja o przeniesieniu, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy sekretariat postąpił słusznie. Mnie natomiast nie pokoi, że z informacji dostępnych w usoswebie, wynika, że nie jesteś studentką żadnego programu. Być może jest to dopiero pierwszy etap, związany z przeniesieniem i w przyszłym tygodniu zostaniesz wpisana na nowy program. Jednakże, ja radziłbym tę sprawę wyjaśnić w swoim sekretariacie.