Brak żetonów WF na studia II stopnia

Michał Klimiuk
W USOSowni od: 08.09.2016

W październiku zaczynam stacjonarne studia II stopnia – magisterskie (wcześniej skończyłem studia I stopnia na UW). Podobno od tego roku wszyscy studenci studiów II stopnia mają obowiązek wyrobić jeden semestr zajęć WF (jest to też zawarte w programie studiów). Mimo to nie otrzymałem na koncie w USOS UL żadnych nowych żetonów WF i ich liczba ciągle wynosi 0, mimo iż w USOS WEB jestem już studentem studiów II stopnia. Czy może to być błąd USOSa, czy raczej czyjeś niedopatrzenie? Do kogo zgłosić się w takiej sytuacji?
Z góry dziękuję za pomoc.

Odp: Brak żetonów WF na studia II stopnia

Rejestracja na zajęcia wf rozpoczyna się dopiero 15 września, więc być może do tego momentu Twój sekretariat zdąży zaopatrzyć Cię w odpowiednią ilość żetonów. Należy wskazać, że sekretariatom zajmuje trochę czasu, nadanie uprawnień nowo przyjętym studentom w poszczególnych serwisach usoswebowych oraz przydzielenie im odpowiedniej ilości żetonów. Proponuję się skontaktować w Tej sprawie ze swoim sekretariatem, bo on Ci musi przyznać żetony.