Problem z rejestracją na egzamin językowy

Grzegorz Przyczka
W USOSowni od: 20.12.2011

Dzień dobry,

Chciałbym się zarejestrować na egzamin językowy z języka hiszpańskiego. Niestety nie mogę, ponieważ w Usos'ie widnieję taki komunikat:

Mój status studenta jest aktywny. Czy muszę wcześniej dokonać wpłaty za żetony? wydawało mi się, ze opłatę można uiścić potem.

Pozdrwiam
Grzegorz

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Jeśli wcześniej nie zdałeś dwukrotnie egzaminu, to jesteś zobowiązany dokupić pakiet zajęć wyrównawczych i dopiero po ich zaliczeniu możesz się zapisać na egzamin, jeśli to chodzi o egzamin z innego języka, to zgłoś się w tej sprawie do biura pełnomocnika rektora ds. nauczania języków obcych.

Grzegorz Przyczka
W USOSowni od: 20.12.2011
Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Pakiet wyrównaczy? tzn. zajęcia z lektoratu? Tylko, że ja ich nie potrzebuję :)

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

"Informujemy, że na podstawie Zarządzenia nr 20 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 28 marca 2013 r. w sprawie wysokości opłat za usługi edukacyjne w roku akademickim 2013/2014, od najbliższej sesji egzaminacyjnej studenci, którzy wykorzystali już dwa żetony egzaminacyjne i zamierzają po raz kolejny podejść do egzaminu certyfikacyjnego, będą zobowiązani do zarejestrowania się na 10 godzinny kurs on-line w ramach powtarzania zajęć z języka obcego z powodu niezadowalających wyników w nauce. Koszt kursu wraz z weryfikacją efektów 300 PLN.

Aby zarejestrować się na egzamin certyfikacyjny należy:

zapisać się na 10 godzinny kurs on-line w terminie: 25.11.2013 – 16.01.2014; kurs będzie dostępny na platformie COME (http://kampus.come.uw.edu.pl/)w terminie 22.12.2013 – 17.01.2014
opłacić kurs (kwota do zapłaty pojawi się w zakładce „płatności”)
dokonać właściwej rejestracji w terminie podanym na stronie: (http://rejestracja.usos.uw.edu.pl/)

Student otrzymuje kolejny żeton egzaminacyjny po uregulowaniu płatności za kurs. Brak opłaty uniemożliwi dokonanie rejestracji."

Ewelina Dudek
W USOSowni od: 29.09.2009

Witam,

jestem w tej samej sytuacji co kolega z tym, że ja chciałabym przystąpić do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie b1. Niestety pod podanym adresem nie ma po pierwsze kursów z języka niemieckiego na poziomie b1, a po drugie jak już niby jest podane, że jest kurs na poziomie b2 to i tak nie można się zapisać. Co mam teraz zrobić?

Pozdrawiam,
Ewelina

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Skontaktować się z biurem pełnomocnika rektora ds. nauczania języków obcych.

Anna Dziełak
W USOSowni od: 16.09.2010

Witam,

Czy wie ktoś jak to wygląda w sesji letniej? Nigdzie nie ma informacji aby otworzono kurs on-line. Nie wiem tez gdzie kupić żetony na egzamin skoro już użyłam 2 moich.
Będę wdzięczna za każdą informację.

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Kursy będą przed każdą sesją. Rzeczywiście brak jest tej informacji w harmonogramie rejestracji żetonowych, zaraz to zgłoszę.
Rejestracja na kurs przed sesją letnią będzie otwarta w dniach: 21.04.2014-28.05.2014
Kurs jest płatny 150 zł. Na podstawie dokonanych rejestracji i wpłat! będzie przyznawany bezpłatny żeton do rejestracji na egzamin.

Anna Dziełak
W USOSowni od: 16.09.2010
Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Nie rozumiem dlaczego zapisy na kurs są już w trakcie zapisów na egzaminy? W tej chwili prawie wszystkie miejsca są wypełnione. To strasznie niesprawiedliwe, że muszę zapłacić 150zł, ale nie wiem czy w ogóle do egzaminu będę mogła podejść. Już pal licho, że będę musiała jechać np z mojego Wołomina na Służew ale po prostu obawiam się o limit miejsc!

Dominika Górska
W USOSowni od: 02.07.2013
Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Gdy dokonam wplaty za kurs czy bedę jeszcze musiała płacić za żeton na egzamin?

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Nie, nie będzie pani już nic płacić. Jak tylko wpłata zostanie "ściągnęta" do USOS-a, dostanie pani bezpłatny żeton do rejestracji na egzamin.

Ewelina Baran
W USOSowni od: 24.02.2015

Witam!
Nie zdałam już dwa razy egzaminu b2 z języka rosyjskiego. Musze zapisać się na kurs internetowy b1, żeby móc ubiegać się o certyfikat we wrześniu( dostałam oczywiście na to pozwolenie od dziekana), lecz niestety jest tylko kurs b2. Co mam z tym zrobić?

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Nie wiem, skąd masz informację, że jest tylko kurs B2. Nie ma jeszcze zdefiniowanej rejestracji na te kursy w rejestracji żetonowej, przed sesją letnią był kurs B1, więc pewnie przed jesienną też będzie.

Zbigniew Migas
W USOSowni od: 13.09.2012
Problem z rejestracją na egzamin językowy

Witam,

Wykorzystałem już dwa żetony na egzaminy: z rosyjskiego i angielskiego (oba zdane). Teraz chcę zapisać się na egzamin z hiszpańskiego i nie wiem jak kupić żeton i czy tylko to wystarczy, czy muszę też kupić jakieś dodatkowe lekcje?

Pozdrawiam,
Zbigniew

Odp: Problem z rejestracją na egzamin językowy

Jeśli jest pan już rozliczony z wymogów programowych (zdany egzamin na poziomie B2), a z tego co pan napisał to tak jest, może pan ubiegać się o płatny żeton pod adresem: jezyki.pelnomocnik@uw.edu.pl