Wniosek o stypendium rektora - nr konta

Agnieszka Stecko
W USOSowni od: 26.09.2011

Zaczęłam wypełniać w usosie wniosek o przyznanie stypendium, pojawiły się moje dane, ale w rubryczce 'nr konta' widnieje 'brak'. Czy mogę ten nr konta jakoś wpisać samodzielnie w usosie, czy to gdzieś indziej załatwiać?

Odp: Wniosek o stypendium rektora - nr konta

Nie w każdym usoswebie administrator aktywował funkcję wprowadzania numeru konta bankowego. Z tego co widzę, to taka możiwość jest tylko w USOSwebie Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz USOSwebie Wydziału Chemii. Dokonuje się tego w module płatności, ale wprowadzony numer musi przemigrować z jednego z tych USOSwebów do usosa a dopiero z usosa do USOSweba Kampus Centralny, co może potrwać kilka dni. W związku z tym najlepiej udać się do swojej Sekcji Studenckiej i poprosić jej pracowników o wprowadzenie numeru konta do usosa. Wtedy łańcuszek migracyjny będzie znacznie krótszy.

Karolina Szczałuba
W USOSowni od: 02.10.2012

Witam

Jestem tu nowa jakbyście mogli mi link przesłać do wniosków o stypendium dla najlepszego rektora, bo szukam i szukam i nie moge znalezc:/

Agnieszka Koczorowska
W USOSowni od: 24.07.2012
Odp: Wniosek o stypendium rektora - nr konta

dla studentów -> moje studia -> wnioski -> Stypendium Rektora dla najlepszych studentów

Anna Wypychowicz
W USOSowni od: 17.09.2012
Odp: Wniosek o stypendium rektora - nr konta

Jestem na 1 roku, więc nie mam jeszcze średniej. Mogę składać wniosek o stypendium rektora? Jeśli tak, to co powinnam wpisać w rubryczkę "Średnia ocen"?

Beata Górska
W USOSowni od: 25.07.2011
Odp: Wniosek o stypendium rektora - nr konta

Na I roku studiów I stopnia i jednolitych magisterskich stypendium rektora nie przysługuje (bo jak sama nazwa wskazuje jest stypendium dla najlepszych studentów, a student I roku w ubiegłym roku nie był jeszcze studentem), na studiach II stopnia przysługuje, jeśli zaczyna się studia od razu po skończeniu studiów I stopnia - wtedy wpisuje się średnią z ostatniego roku studiów I stopnia.

Weronika Krzemień
W USOSowni od: 15.11.2016
Odp: Wniosek o stypendium rektora - nr konta

Po zlozeniu wniosku o stypendium rektora zorientowalam sie teraz,ze numer konta jest nieaktualny (konto zostalo zamkniete). Jak moge zmienic teraz numer konta?