nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym terminie, teraz nie mogę zapisać się do konkretnych grup. Co mogę zrobić?

Justyna Kołakowska
W USOSowni od: 21.01.2012

Jak wyżej. Przegapiłam grudniową rejestrację na przedmioty, więc gdy próbowałam się zarejestrować już do grup, pojawił mi się taki oto komunikat: 'W tej turze w zapisach do grup przedmiotu mogą uczestniczyć jedynie studenci, którzy wcześniej uzyskali prawo do zaliczania przedmiotu. Studenci mogą się zapisywać/wypisywać z grup, składać ogłoszenia giełdowe (gdy jest dostępna giełda), ale nie mogą się wyrejestrować z przedmiotu. Nawet w przypadku nie wybrania żadnej grupy obowiązek zaliczania przedmiotu pozostaje'. Czy teraz muszę wybrać się do specjalistów od usosa na moim wydziale (id)? czy może da się to jakoś załatwić internetowo?

Maciej Dąbrowski
W USOSowni od: 11.07.2008
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Dopisałem Panią do przedmiotów. Jutro będzie Pani mogła się rejestrować.

Grzegorz Konka
W USOSowni od: 02.12.2011

Witam!
Mam podobny problem, jak założycielka tematu: przegapiłem rejestrację grudniową na przedmioty letnie i nie mogę się z tego powodu zapisać do grup ćwiczeniowych. Chciałbym prosić o dopisanie mnie do przedmiotów.

Pozdrawiam serdecznie.

Robert Kawecki
W USOSowni od: 13.02.2012
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Mam taki sam problem - mogę prosić o zarejestrowanie mnie na przedmioty?

Michał Litorowicz
W USOSowni od: 12.10.2011
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Podpinam się pod temat. Nie zarejestrowałem się na technologie informacyjne (poniedziałek 18:30). Czy jest możliwość dopisania się do grupy?

Bartosz Goluch
W USOSowni od: 02.10.2011
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Ja również mam podobny problem jak koledzy wyżej. Proszę o pomoc.

Katarzyna Budzyńska
W USOSowni od: 07.03.2011
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w umieszczeniu w USOS na liście przedmiotów obowiązujących w semestrze zimowym 2011/2012 - języka angielskiego Kategoria kursu4024-ANGOA2-30-Z, gr. 3, SYLWIA TWARDO.Uczęszczałam na te zajęcia systematycznie - niestety wykładowca nie może wpisać mi oceny do protokołu. Z góry dziękuję z pomoc

Monika Bućko
W USOSowni od: 28.09.2011
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

ja także przeoczyłam jeden przedmiot - konwersatorium podczas rejestracji, które przewidziane jest dla całego roku, co mam w tej sytuacji zrobić, pisać jakieś podania czy cos podobnego, aby być wpisanym na listę?? bardzo proszę o jaką infotmacje

Magdalena Słupińska
W USOSowni od: 22.09.2012
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Witam. Z racji pobytu za granicą nie miałam możliwości zapisania się na przedmioty obowiązkowe i jak widzę możliwość rejestracji minęła. Czy mogłabym liczyć na pomoc w postaci możliwości ponownej rejestracji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Justyna Zagórowicz
W USOSowni od: 27.01.2014

Witam,
mam taki sam problem jak przedmówcy. Nie zapisałam się na przedmioty obowiązkowe. Co mogę zrobić, aby się zarejestrować i móc złożyć preferencje do grup? Czy mogę prosić o rejestrację na GAL1.2 potok I oraz WDI potok II(język c), czy muszę się do kogoś zwrócić osobiście?

Beata Górska
W USOSowni od: 25.07.2011
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Zwrócić się do sekretariatu swojego kierunku.

Paulina Iwandowska
W USOSowni od: 30.09.2016
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Witam. Przegapilam rejestrację na przedmioty gdyż przebywałam za granicą co teraz mogę zrobić?? Dzis rozpoczyna sie pierwszy zjaz.

Natalia Kowalska
W USOSowni od: 30.09.2016
Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Witam. Z powodu wyjazdu za granicę nie zarejestrowałam się na przedmioty i nie jestem w grupie. Co mogę zrobić w takim przypadku?

Odp: nie zarejestrowałam się na przedmioty w określonym termi

Napisać podanie o administracyjne zarejestrowanie na przedmioty ze wskazaniem konkretnych grup.