Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Kontakt

  1. Przy pomocy niniejszego formularza możesz skontaktować się z autorami serwisu, wysyłając do nich wiadomość e-mail.
  2. Aby móc wysłać wiadomość, musisz posiadać konto e-mail, na które otrzymasz odpowiedź.
  3. Konieczne jest wypełnienie wszystkich pól formularza kontaktowego.
  4. W polu Tytuł określ problem, z którym się do nas zwracasz. Nie wpisuj tam swojego tytułu zawodowego lub naukowego
Zanim napiszesz, koniecznie zapoznaj się z poniższymi uwagami! Jeżeli wyślesz wiadomość ignorującą te uwagi, nie odpowiemy!
  1. Formularz kontaktowy służy tylko i wyłącznie do umożliwienia kontaktu osobom, które z pewnych powodów (problemy z hasłem, awaria systemu logowania, osoby spoza uczelni) nie mogą zalogować się do USOSowni. Jeżeli możesz zalogować się do USOSowni i skorzystać z forum, nie doczekasz się odpowiedzi na Twój list wysłany przez formularz kontaktowy! Jeżeli masz problem lub pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi w Najczęściej zadawanych pytaniach, skorzystaj z forum dyskusyjnego USOSowni.
  2. Formularz kontaktowy nie służy do załatwiania doraźnych spraw, za które odpowiedzialne są dziekanaty i inne sekcje administracyjne. Dlaczego nie możemy dopisać Ci żetonów, zapisać Cię na zajęcia itp., dowiesz się w Najczęściej zadawanych pytaniach.
  3. Nie zmieniamy haseł na nowe! Procedurę uzyskania nowego hasła można znaleźć na tej stronie (sekcja: Przekazanie pierwszego hasła i zmiana zapomnianego hasła).