Kurs BHP

Katarzyna Zadroga
W USOSowni od: 09.09.2013

Witam,
jestem studentką I roku FRiU i jak każdy student muszę zaliczyć kurs BHP w tym przypadku w formie kursu internetowego. Na stronach uczelni dowiedziałam się, że będzie on aktywny od 18 listopada 2013 do lutego przyszłego roku. Chciałam go zaliczyć już teraz, aby potem nie mieć z związku z nim nieprzyjemności w czasie sesji. Logując się jednak na platformie COME okazuje się, że potrzebuję do tego jakiegoś klucza. Stąd moje pytanie - gdzie go znaleźć? I drugi problem. W związku z nową ustawą o szkolnictwie, w przypadku niepodpiętych pod program przedmiotów, będę musiała za nie zapłacić, czego wolałabym uniknąć, dlatego pojawia się pytanie - czy BHP jako kurs również musi zostać podpięty i jak wygląda w ogóle dostęp do kursu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odp: Kurs BHP

O ile dobrze pamiętam klucz dostępu do kursu na platformie COME to: bhp