Stypendium socjalne

Beata Żelazek
W USOSowni od: 26.09.2012

Nie mogę złożyć wniosku o stypendium socjalne ponieważ USOS pokazuje mi że nie wypełniłam informacji o dochodach podczas gdy wypełniałam go już przy wniosku o akademik i nie mogę tego zrobić drugi raz. Na stronie OKS UW jest informacja:
"Wypełnić należy Oświadczenie o dochodach za rok 2011, posługując się dokumentacją za rok podatkowy 2011. studenci, którzy wnioskowali o akademik przez USOSweb nie muszą ponownie wypełniać Oświadczenia."
Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Sylwia Borawska
W USOSowni od: 25.08.2011
Odp: Stypendium socjalne

Mam identyczny problem. Okres składania to 01.10.2012-31.09.2012, pomimo tego, że oświadczenie składałam w lipcu przy wnioskowaniu o miejsce w Domu Studenta. Być może system nie widzi już złożonego oświadczenia... Dołączam się do pytania koleżanki i będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Marta Kaczorowska
W USOSowni od: 20.09.2011
Odp: Stypendium socjalne

Ja mam to samo. Jakiś absurd. Oni niczego nie potrafią zrobić tak, żeby działało. Beznadzieja.