wyniki matur

Agnieszka Sławińska
W USOSowni od: 14.10.2011

Gdzie w usosie można znaleźć swoje wyniki matur wpisane przy rekrutacji?

Odp: wyniki matur

Obawiam się, że w USOSWebie wyników matur nie znjadziesz. Taka informacja znajduje się w Interentowej Rejestracji Kandydatów, z którego konta kandydatów są usuwane po zakończeniu rekrutacji(napewno gdy je sama wpisałaś) Nie wiem natomiast, czy w IRK na swoim koncie bedziesz miała ujawnione wyniki matur, jeżeli UW skorzysta z Krajowego Rejestru Matur, który działa od maja 2006 r. Możliwe, że jednak wyniki matur są zawarte w USOSIE (systemie obsługiwanym tylko przez pracowników poszczególnych Sekcji Studenckich) Udaj się więc do swojego Dziekanatu. Zastanwiam się jednak po co Ci ta informacja?

Agnieszka Sławińska
W USOSowni od: 14.10.2011
Odp: wyniki matur

Potrzebuję wyników bo rekrutuje się na nowe kierunki, dokumenty są w dziekanacie a nie pamiętam dokładnie ile z czego miałam. Poradzę sobie bez tego, dziękuję za odpowiedź.