Francuski od podstaw - neofilologia.

W USOSowni od: 18.08.2011

Witam. Czy jest możliwość odbywania lektoratów z francuskiego od poziomu A1 na wydziale neofilologii?
Z tego co widzę, zaczyna się dopiero B1.
Dziękuję za odpowiedź.

Zalogowany
Odp: Francuski od podstaw - neofilologia.

Jeżeli do tej pory Wydział Neofilologii nie wprowdził do oferty swoich lektoratów na UL to nie wydaję mi się, żeby się pojawiły nowe grupy i nowe poziomy, zwłaszcza, że minęły już dwie tury rejestracji, ale najlepiej się dowiedzieć u źródla, najprawdpopodobniej w Instytucie Romanistyki.

Beata Górska
W USOSowni od: 25.07.2011
Odp: Francuski od podstaw - neofilologia.

Lektoraty francuskiego od podstaw są prowadzone tylko przez Szkołę Języków Obcych.

Odp: Francuski od podstaw - neofilologia.

Dziękuję za odpowiedzi. Czy nauka języka od podstaw w SJO jest faktycznie na niskim poziomie, tak jak mówią?

Zalogowany
Odp: Francuski od podstaw - neofilologia.

W gruncie rzeczy to jest loteria. Ja akurat tak tarifłem, że nie rozwinąłem zbytnio swoich umiejętności jeżykowych, ale można też trafić na dobrego i wymagającego lektora. Generalnie panuje powszechna opinia, że lektoraty oferowane przez Wydział Neofilologii mają wyższy poziom, ale sczerze mówiąc nie miałem okazji tego sprwadzić. Jednakże na tych początkowych poziomach to nie powinnno to mieć tak dużego znaczenia.

O to chodziło, dzięki.